Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

           
   
 
aktualności
Od 20 czerwca br. zapraszamy do zakupu płyt stalowych frezowanych i szlifowanych w gatunku S355 o następujących parametrach:
 • gabaryty: od 100mm x 100mm do 1700mm x 4000 mm
 • grubości: od 20 mm do 100 mm
 • tolerancje zgrubne: +/- 0,05
 • szlifowanie zgrubne: do Ra 1.25
 • tolerancje wykonawcze: wg zapytania

Zapewniamy krótkie terminy realizacji i wykonujemy na miejscu dalszą obróbkę wg dostarczonej dokumentacji klienta.

Korzyści zakupu płyt w REMSOD z jednoczesną dalszą obróbką:

 • zwiększenie efektywności produkcji
 • oszczędności czasowe w produkcji i terminach dostaw
 • uelastycznienie produkcji
 • obniżenie zapasów materiałowych przez zakup do zlecenia i w miejscu zlecenia
 • wyeliminowanie operacji przygotowawczych - obróbka zgrubna
 • oszczędności administracyjne
 • skrócenie czasu dostawy
REMSOD NA SUBCONTRACTING 2016 - czerwiec 2016

W dniach 07-10 czerwca 2016 Remsod wziął udział w Targach Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING w Poznaniu.
Targi te odbyły się razem z największymi targami nowoczesnych technologii dla przemysłu ITM Polska. SUBCONTRACTING, organizowany już po raz piąty, to wyjątkowe wydarzenie w Polsce, licznie odwiedzane przez przedstawicieli zakładów przemysłowych z kraju i zagranicy poszukujących podwykonawców.
Podczas targów uczestniczyliśmy również w międzynarodowych spotkaniach kooperacyjnych Subcontracting ITM Meetings, stanowiącymi wyjątkową formę budowania relacji między oferentami usług podwykonawczych oraz potencjalnymi zleceniodawcami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym rozmówcom za miłe rozmowy, zarówno przy naszym stoisku jak i podczas spotkań kooperacyjnych!

REMSOD NA IX BIEGU PIASTOWSKIM - maj 2016

7 maja 2016 roku odbyła się IX edycja Biegu Piastowskiego. Zawodnicy, którzy zgłosili się do zawodów, mieli do pokonania dystans półmaratonu, czyli 21 km i 97 metrów.
Na starcie w Kruszwicy pod Mysią Wieżą ustawiło się ponad 600 osób. Wśród nich znalazło się trzech reprezentantów firmy Remsod, którzy pobiegli z koszulkami z naszym barwnym logo i najważniejsze w takim samym składzie dobiegli!!!
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy odwagi i dobrej kondycji.


REMSOD NA TARGACH KIELCE 2016 - marzec 2016

W dniach 9-11 marca 2016 wzięliśmy udział w Przemysłowej Wiośnie w Targach Kielce. Jest to cykl imprez organizowanych w marcu w Targach Kielce, podczas których firmy mogą nawiązać nowe kontakty handlowe i zaprezentować swoje możliwości technologiczne, w ramach ośmiu, wyspecjalizowanych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPOSURFACE, PNEUMATICON i CONTROL-STOM.
W tegorocznych Targach STOM wzięło udział ponad 700 firm wystawców między innymi z Polski, Niemiec, Turcji, Włoch, Czech, Słowacji, Litwy, Danii i Holandii. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko!


Projekt Szlachetna Paczka - grudzień 2015

W grudniu 2015 Zarząd i pracownicy Remsod wsparli XV edycję projektu Szlachetna Paczka. Wspólnie zorganizowaliśmy zbiórkę i przygotowaliśmy Paczkę dla rodziny z okolic Inowrocławia. Serdecznie wszystkim dziękujemy za włączenie się do akcji!


Wystawa Offshore Technology Days w Bergen - październik 2014

Przedstawiciele REMSOD podczas dorocznej wystawy Offshore Technology Days w Bergen.Nowa malarnia i hala montażu

Już wkrótce zakończenie budowy naszej nowej malarni i hali montażu.

ROZPOCZĘCIE REALIZACJI PROJEKTU - 27 CZERWCA 2014

Informujemy o rozpoczęciu projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa, pod nazwą "Wdrożenie produkcji urządzeń wielkogabarytowych dla branży offshore".

Diamenty miesięcznika FORBES dla firmy REMSOD - 13 MAJ 2014

Misja gospodarcza - kwiecień 2014

Firma REMSOD Sp. z o.o. uczestniczyła w terminie 7-11 kwietnia 2014 r. w misji gospodarczej do Danii i Szwecji organizowanej przez Województwo Kujawsko-Pomorskie w ramach projektu pn. "Promocja gospodarki Województwa Kujawsko-Pomorskiego m.in. poprzez zagraniczne misje gospodarcze" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013, Osi priorytetowej 5. Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstw, Działania 5.5 Promocja i rozwój markowych produktów. Misja była finansowana w 85% przez UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz w 15% przez Województwo Kujawsko-Pomorskie).

Program misji obejmował m.in. spotkania z przedstawicielami firm skandynawskich, prezentacje dotyczące CSR, zarządzania energią oraz udział w targach Plastteknik w Malmö.stanowisko do hartowania indukcyjnego o mocy 300 kW - czerwiec 2013
Wystawa Gospodarcza - 18.05.-19.05. 2013

  Copyright © 2010 REMSOD Sp. z o.o., ul. Fabryczna 4, 88-100 Inowrocław